Pridané: 26.02.2015 | Autor: admin

Čarovné a netradičné detské izby pre chlapcov. Máme zaručené tipy!

Máte doma chlapca, ktorý dorástol do veku, ktorý už vyžaduje mať svoju ​​vlastnú samostatnú izbu? Doteraz sa o posteľ delil s vami, alebo prespával v postieľke, ale vaša manželská posteľ je pre vás troch už tesná a detská postieľka pre neho zase malá? Áno, určite je najvyšší čas mu zariadiť detskú izbu, svet, ktorý bude len jeho a v ktorom sa bude môcť nielen hrať, ale aj spinkať, ako ,,veľký dospelý chlap“. Tento významný okamih si iste zaslúži poriadnu dávku pozornosti a vy by ste mali starostlivo premyslieť, ako mu detskú miestnosť zariadiť.

Pri zariaďovaní novej izbičky máte veľa možností, ako by mohla vyzerať. Je potrebné sa aspoň na pár okamihov vrátiť do detských rokov a zaspomínať, čo ste mali radi. Ideálne zapojiť pri výbere nábytku, farieb a doplnkov vaše dieťatko a pýtajte sa, čo by si prialo. Ak vám chýba nápad a vaša fantázia si najskôr vzala dovolenku, potom sme tu my a nové kolekcie dánskeho výrobcu nábytku, čo vás zaručene inšpirujú. Kolekcia totiž prináša unikátne detské izby z masívu, ktoré vás chytia za srdce a nadchnú svojou prepracovanosťou, kvalitou, veselosťou, hravosťou a originalitou. Základ tvorí biely nábytok z masívu a hlavne úplne jedinečné dekorácie z masívu a látok, ktoré dodávajú celkovému vzhľadu to pravé kúzlo. V zostavách je vždy k dispozícii posteľ, poschodová posteľ, matrace, stoličky, stôl, lavice, komody, regály, police aj krásne dekorácie, ako sú vankúše, sedacie vaky, vrecká na hračky, látkové domčeky, látkové veže a ďaľšie. Zaobstaráte si iba to, čo sa vám bude do izbičky hodiť.

Poďme si priblížiť detské izby pre chlapcov, pri ktorých navrhovaní a výrobe čerpal výrobca z motívov typických pre chlapčenské záujmy.

 

Kolekcia Cowboy

Prvým našim tipom je detská izba z masívu Cowboy. Už z názvu vyplýva, že je určená všetkým milovníkom kovbojského štýlu. Biely masívny nábytok je doplnený štýlovými dekoráciami divokého západu. Váš malý chlapec sa v ňom bude cítiť ako pravý kovboj či šerif, ktorý sa snaží dolapiť zlomyseľných banditov. Dekorácie sú ladené do hnedých, čiernych, šedých a bielych odtieňov.

 

2

 

Kolekcia Aeroplane

Ďalšou tématickou detskou izbou je kolekcia Aeroplane. Tá vašeho malého chlapca zavanie doslova do nebies. Univerzálny masívny nábytok v bielom odtieni je doplnený dekoráciami s motívom lietadiel. Ak túži byť váš syn pilotom, alebo sa často hrá s lietadielkami, potom je táto izbička jasná voľba. Doplnky z masívu a látky vo farbách červenej a modrej podčiarkujú originálny vzhľad tejto kolekcie.

 

1

 

Kolekcia Space

Ak kolekcia Aeroplane zavanie vášho nezbedníka do nebies, tretia nami spomínaná kolekcia Space ho pozdvihne ešte vyššie, až do tajomného vesmíru. A tam by sa raz chceli pozrieť nielen dospelí, ale aj každé deti. Niet divu, že práve kozmonaut patrí medzi jedno z najviac skloňovaných profesií, ktoré z úst malých detí počúvame. Jednoduchý a praktický biely nábytok z masívu je štýlovo doplnený dekoráciami a doplnkami v tmavo modrom, až magickom odtieni modrej. Zvolené sú ešte farby ako je svetlo modrá a svetlo zelená. Nechýba motív vesmíru, čiže hviezdy a planetky. Doslova čarovné.

 

3

Všetky uvedené detské izby môže vaša ratolesť využívať až do dospelosti. Stačí odstrániť detské dekorácie, vymeniť stoličku, lavicu a stôl za potrebný písací stôl pre školáka a vyvýšené lôžko znížiť, čím získate klasickú posteľ pre študenta. Praktické riešenie, nemyslíte? Niet nad čím uvažovať, navštívte internetový obchod www.nabytok-aldo.sk, ktorý je výhradným predajcom kolekcií dánskeho výrobcu a kúpte pre vášho syna tú najlepšiu detskú izba na svete.

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.