Pridané: 05.03.2012 | Autor: admin

Moderný detský nábytok

Aby sme dieťaťu vytvorili priestor na hru, učenie a zábavu potrebujeme prostriedky. Jedným z prostriedkov je aj detský nábytok. Ten môže premeniť detskú izbu na rozprávkovú krajinu plnú prekvapení. Stačí správne vyberať a úspech je zaručený.

Detská posteľ

Nespoliehajte sa na to, že detská posteľ je určená iba na krátke časové obdobie. Posteľ musí byť kvalitná s kvalitným matracom. Zdravotné problémy ktoré môžu byť následkom používania nevhodnej postele si určite neželáte.  Vyberte si preto posteľ z kvalitných materiálov. Kvalitný matrac je samozrejmosťou. Pri malých deťoch je navyše veľmi dôležitá bezpečnosť. Zábrany proti vypadnutiu s postele môžu byť súčasťou postele alebo sa dajú dokúpiť samostatne.

Písací stôl

Písací stôl je v detskom veku veľmi využívaným nábytkom. Dieťa sa tu aktívne hrá, rozvíja svoje schopnosti a zručnosti. Aby bola práca pri písacom stole efektívna, musíme zabezpečiť vhodné podmienky na hru a štúdium. Základom je správne osvetlenie. To jednoducho zabezpečíme stojanovou lampou. Dôležité sú aj úložné priestory v okolí stola, ktoré napomáhajú udržiavať na stole poriadok.

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.