Pridané: 18.01.2016 | Autor: admin

Pri zariaďovaní interiéru treba začať od „podlahy“ Správny koberec to istí aj v detskej izbe

Krásna podlaha je hviezdou každého interiéru. Ale bez koberca, ktorý dokáže oživiť akýkoľvek byt, dom či kanceláriu, to nie je celkom ono. Nový koberec bude súčasťou prostredia, v ktorom žijete alebo pracujete, a to už stojí za trochu námahy, vedieť si vybrať ten správny. „Koberce však okrem krásy disponujú aj viacerými praktickými vlastnosťami, vďaka ktorým zabezpečia maximálne pohodlie pre vaše nohy. V našej ponuke nájdete rôzne koberce, od syntetických po tie z prírodných vlákien, s vlasom dlhým alebo krátkym. K dispozícii je množstvo veľkostí, tvarov, farieb a vzorov, vďaka čomu si určite dokážete vybrať ten najvhodnejší pre vás,“ uvádza portál ambiente.sk. Koberce odoberajú od renomovaných výrobcov, pričom sortiment neustále rozširujú o nové kúsky. Mnohé koberce sú naozaj exkluzívne, preto môžu byť umiestnené aj do luxusnejších či honosnejších priestorov, závisí od vášho vkusu.

 

detske-koberce-ambiente.sk

 

Kvalitné koberce a Bratislava? — trendy v hlavnom meste

Pokiaľ sa rozhodnete, že si idete kúpiť nový koberec, zväčša očakávate radu od predajcu, u ktorého predpokladáte odbornosť a isté skúsenosti. Vyberáte si napríklad koberec v hlavnom meste? Zájdite do Domu nábytku Atrium, kde si určite vyberiete koberce. Poradí vám Ambiente tím odborníkov, vrátane dizajnérov i V.I.P. klientskeho servisu. Na výber máte širokú škálu druhov, vzorov a farieb rôznych krytín, ktorá určite osloví vás, rovnako ako architektov pri tvorbe odvážnych projektov a architektonických riešení. „Pri prvom stretnutí vám pomôžeme vybrať vzorky vhodných kobercov. Po obhliadke a zameraní priestoru vytvorí dizajnér koncept, vypracuje cenovú ponuku a radi vám pomôžeme aj pri dekorovaní vášho domu,“ odporúča konateľka Zuzana Brunner.

 

S detskými kobercami vykúzlite čarovný svet

Potrebujete zmeniť bežnú detskú izbu vášho potomka a chcete z nej „vyčarovať“ niečo skutočne výnimočné? Keď koberec do detskej izby, tak hlavne pestrý, hravý, no jednoducho — krásny. Plný rozprávkových motívov, farebných variácií, ale aj tém, ktoré podporujú osobnostný rozvoj detí. Potrebujete koberec z prostredia písmen či číslic? V Ambiente predávajú detské koberce plné zaujímavých vzorov, ktoré dodajú detskej izbe nielen teplo, ale aj tú správnu atmosféru. S detskými kobercami tak ľahko dosiahnete sen malých dievčat, alebo chlapcov, ktorí ocenia ľúbivé farby a jemné materiály. „Vytvoriť v detskej izbe príjemné prostredie pre hranie je veľmi dôležité. Krásne dizajny a farby našich kobercov prinesú do každej detskej izby veselú náladu a skvelý priestor na rôzne detské hry,“ objasňuje Zuzana Brunner.

 

Detské koberce sú vďaka svojmu materiálu a zloženiu, ktorý kvalitatívne zodpovedá normám, absolútne zdravotne bezpečné a určené práve na ich hranie. V ponuke sú tiež koberce z čistej bavlny, ručne farbené prírodnými farbami, ktoré sa dajú dokonca prať v práčke. Stačí si nájsť chvíľku času a poobzerať sa po rôznych rozmeroch a roztomilých prevedeniach. Hra na takomto detskom koberci môže bude pre vášho potomka určite aj dobrodružným zážitkom. Pre deti predsa vyberáte vždy len to najlepšie a detský koberec predsa nemôže byť výnimkou.

 

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.